Natūralios kūno priežiūros priemonės

Kokybiškas kremas nuo celiulito kūnui

Natūralus kremas pagerins kūno odos būklę

kremas-nuo-celiulito

Daugiau informacijos rasite čia

Natūralus kremas kūnui

Raminantis ir drėkinantis kremas, saugo kūno odą nuo UV spindulių

naturalus-kremas-kunui

Daugiau informacijos rasite čia

Natūralus dušo gelis gaivaus rabarbaro kvapo

Kokybiškas plovimo gelis kūnui

naturalus-kuno-gelis Daugiau informacijos rasite čia

Natūralus rankų plovimo gelis

Švelnaus vanilės kvapo natūralus prausiklis kūnui

naturalus-ranku-plovimo-gelis Daugiau informacijos rasite čia

Natūralus šveitiklis su aliejais jūsų kūnui

Naudokite tik natūralius kūnui skirtus šveitiklius, oda bus jums dėkinga

kuno-sveitiklis Daugiau informacijos rasite čia


Gaivaus rabarbaro kvapo kremas kūnui

Puikiai maitina, drėkina ir saugo kūno odą

kuno-kremas Daugiau informacijos rasite čia

Kaip tinkamai prižiūrėti kūno odą?

Tobula kūno odos priežiūra prasideda duše. Būtina pasirinkti tinkamą vandenį, vanduo turi būti šiltas, per karštas vanduo gali pakenkti jūsų odai.

Kokia yra nauda jūsų kūnui, jei duše naudojate šaltesnį vandenį? Šaltesnis vanduo nesausina odos, mažiau atveria odos poras (tikėtina, kad mažiau pateks nešvarumų). Labai svarbu pasirinkti tinkamas priemones, kurias naudosite duše. Visos jos turi būti natūralios sudėties. Odos plovimui reikėtų rinktis gelį praturtinta natūraliu aliejumi, kuris padeda išlikti odai jaunai ir gražiai. Vieną kartą arba du kartus per savaitę naudokite kūno šveitiklį. Šveitiklis turi būti su aliejais, kad nedirgintų kūno odos. Kokį poveikį daro kūno šveitimas? Jis pašalina negyvas odos ląsteles,skatina kraujotaką ir padeda geriau įsisavinti kūno priežiūros priemones.

Kaip šveisti? Lengvais sukamaisiais judesiais masažuokite drėgną kūną su šveitikliu, kur oda šiurkšti ypač atkreipkite dėmesį. Šveitimas turi būti lengvas ir švelnus, jokiu būdu negalima trinti stipriai, nes galite pažeisti arba sudirginti odą. Šveitimui galima naudoti ir specialią pirštinę ar švelnų šepetį.

Dažnai duše atliekate plaukų šalinimo procedūras, kitaip sakant skutimą. Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą gelį ar putas, kurios yra skirtos šiai procedūrai atlikti. Šiltas vanduo bus suminkštines jūsų norimus pašalinti plaukus, todėl lengvai galėsite juos pašalinti iš nepageidaujamų kūno vietų.

Svarbiausias momentas po dušo, kurį visi pamirštame tai odos drėkinimas. Kūno oda yra mūsų apsauginis barjeras, kuris saugo mus nuo mikrobų ir virusų, todėl būtina ją tinkamai prižiūrėti. Jei tinkamai nesirūpinsite savo kūnu, oda gali išsausėti. Odai drėkinti rinkitės kremą su natūraliais aliejais, kuris padės odai išlaikyti gerą išvaizdą ir stabdys senėjimo procesą. Užtepę nedidelį kiekį kremo ant odos, švelniais judesiais įtrinkite jį į odą, palaukite keletą minučių, kol kremas įsigers. Saugokite ir puoselėkite savo kūno odą. O kas gali pakenkti? Odai gali pakenkti cheminės medžiagos, kurios yra prausiklių ir kremų sudėtyje, todėl atitinkami rinkitės, kad priemonės būtų kuo naturalesnės. Karštas vanduo taip pat labai kenkia odai, geriau naudokite šiltą. Kūno odą būtina saugoti nuo saulės, naudokite apsaugos kremą nuo saulės, tada įdegis bus švelnus ir odai nepakenks.Kūno odos priežiūra

Esate nepatenkinta savo kūno oda? Jums padės kremas nuo celiulito. Natūralus ir kokybiškas produktas daro neįtikėtinus stebuklus.

Natūralus rankų ir kūno plovimo gelis

Šio plovimo gelio natūrali sudėtis, puikia plauna, oda išlieka sudrėkinta.

Natūralus kūno šveitiklis su aliejais

Pašalinkite negyvas odos ląsteles, leiskite savo kūno odai atjaunėti.

Natūralus gaivaus kvapo kremas kūnui

Naudojant šį kremą kūnui oda visada kvepės gaivumui, bus švelni, lygi ir pamaitinta.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.