Natūralios plaukų priežiūros priemonės

Šampūnas pažeistiems plaukams

Šampūnas su argano aliejumi

sampunas-pazeistiems-plaukams

Daugiau informacijos rasite čia

Kondicionierius spalvą praradusiems plaukams

Kondicionierius su argano aliejumi

kondicionierius-pazeistiems-plaukams

Daugiau informacijos rasite čia

Šampūnas dažytiems plaukams

Šampūnas su keratinu

sampunas-slenkantiems-plaukams

Daugiau informacijos rasite čia

Kondicionierius silpniems ir pažeistiems plaukams

Kondicionierius plaukams su keratinu

kondicionierius-dazytiems-plaukams

Daugiau informacijos rasite čia


Kaip tinkamai prižiūrėti plaukus?

1. Reguliariai plaukite plaukus

Reguliariai plaukite plaukus, plaukai bus švarūs ir nebus aliejaus pertekliaus. Jei jūsų galvos oda ir plaukai sausi, plaukite tik du kartus per savaitę. Jei galvos oda riebi, būtina plauti dažniau.

2. Plaukams naudokite šampūnus be cheminių medžiagų

Negalime kontroliuoti aplinkos veiksnių, kurie kenkia plaukams. Tačiau galime pasirinkti natūralų šampūną, kur saugos jūsų plaukus. Kuo šampūnas yra natūralesnis, tuo plaukai sveikesni. Būtina atsižvelgti ir į plaukų struktūrą, jei plaukai sausi, lūžinėjantys, būtinos priemonės su keratinu.

3. Teisingai rinkitės kondicionierių plaukams

Kondicionierius saugo jūsų plaukus nuo karščio, aplinkos agresorių. Jis pripildo pažeistą plauką, padaro jį lygų ir žvilgantį. Naudoti kondicionierių būtina tik plaukams ir jų galams. Panaudojus priemonę, kruopščiai išplaukite plaukus vandeniu.

4. Kuo dažniau plaukus džiovinkite natūraliai

Išdžiovinti plaukai džiovintuvo pagalba atrodo labai gražiai, tačiau karštas oras kenkia plaukams ir galvos odai. Kuo dažniau rinkitės natūralų džiovinimą, leiskite plaukams patiems išdžiūti.

5. Procedūra prieš plaukų plovimą

Prieš plaunant sutepkite sausus plaukus ir jų galiukus natūraliu aliejumi. Jei jūsų galvos oda sausa, galite švelniai masažuoti galvos odą pirštų galiukais, sutepus juos aliejumi. Plaukams ir galvos odai tinka kokosų, migdolų, ricinos, kanapių natūralūs aliejai. Venkite naudoti su cheminiais priedais aliejų ant plaukų.

Patarimai:

Patepę plaukus aliejumi apvyniokite galvą rankšluosčiu, kad aliejus geriau įsigertu į plauką ir galvos odą. Vietoje aliejaus galite naudoti kaukę plaukams, atgaivinti ir pamaitinti plaukus.

6. Naudokite tinkamas šukas

Drėgni plaukai yra labai trapūs, atsargiai juos šukuokite. Geriausia leiskite plaukams išdžiūti ir tada šukuokite plaukus šukomis, kurios yra tinkamos plaukams šukuoti, tokios šukos apsaugo nuo plaukų pažeidimo.

7. Plaukus formuokite natūraliai

Visiems patinka puošnios garbanos, tačiau karštis kenkia plaukams. Norint gražių ir sveikų garbanų, galite panaudoti suktukus ir natūraliai juos išdžiovinti. Jei norite naudoti tiesintuvą plaukams, būtina apsaugoti plaukus su priemone nuo karščio.

8. Reguliariai kirpkite plaukus

Plaukų galiukus būtina pakirpti kas 6-8 savaites, taip pašalinami išsišakoję ir sausi plaukų galai, kurie atsiranda nuo karščio (džiovinant ar tiesinant plaukus). Plaukai tampa sveikesni ir greičiau auga.

9. Gerkite daugiau vandens

Vidinis drėkinimas yra taip pat svarbus, kaip ir išorinis. Kasdien būtina išgerti apie 3 litrus vandens, norint užtikrinti gerą plaukų priežiūrą.

10. Maitinkitės sveikai

Mityba svarbi ne tik gražioms kūno formoms, odai, bet ji svarbi ir plaukams. Jei maitinamės sveikai, aprūpiname savo organizmą reikiamais vitaminais , mineralais, maistingomis medžiagomis, tai tikėtina, kad plaukai bus tvirti, sveiki ir gražūs.

11. Saugokite plaukus nuo saulės, dėvėkite kepuraitę ar skrybėlę

Saulės spinduliai kenkia, ne tik jūsų odai, bet ir plaukams. Saulė pašalina drėgmę iš jūsų plaukų, todėl laikui bėgant, plaukai išsausėja ima lūžinėti. Būnant baseine būtina naudoti kepuraitę, nes chloruotas vanduo labai kenkia plaukams.

Šampūnas ir kondicionierius plaukams su keratinu

Šampūnas ir balzamas ypač pažeistiems plaukams.

Krepšelis

Krepšelis tuščias.