Veido priežiūra

     Serumas veidui nuo raukšlių su retinoliu

Naikina smulkias veido raukšles, oda tampa elastinga

retinolio-serumas-veidui

Daugiau informacijos rasite čia

Kremas brandžiai veido odai su retinoliu

Stangri ir sudrėkinta veido oda

retinolio-kremas-veidui Daugiau informacijos rasite čia

Kaukė veidui su retinoliu

Ši kaukė labai tinka brandžiai veido odai

kauke-veidui-su-retinoliu Daugiau informacijos rasite čia

Natūralus dieninis veido kremas

Visų tipų odai naudoti prieš makiažą

dieninis-veido-kremas Daugiau informacijos rasite čia

Natūrali dantų pasta su aktyvuota anglimi

Šviesinantį poveikį turinti dantų pasta

naturali-dantu-pasta Daugiau informacijos rasite čia

Kaip prižiūrėti veido odą?

Atraskite laiko veido odos priežiūrai, palepinkite save. Sveikas gyvenimo būdas ir gera odos priežiūra atitolins odos senėjimo procesą. Keli patarimai, kurie užkirs kelią odos problemoms.

1. Saugokite veido odą nuo saulės spindulių.

Kodėl reikia odą saugoti nuo saulės? Saulės spinduliai gali sukelti daugybę nepageidaujamų veido odos procesų: tai odos vėžio rizika, raukšlės, tamsios dėmės… Kokį kremą būtina naudoti nuo saules? Geriausia naudoti plataus spektro apsaugos priemones, kurių SPF didesnis kaip 15. Kremą nuo saulės reikėtų tepti kas 2 valandas, o jei maudotės ar prakaituojate dar dažniau. Būtina saulės vengti nuo 12 iki 16 valandos, kai saulės spinduliai stipriausi. Dėvėkite akinius nuo saulės, nes mūsų oda apie akis itin pažeidžiama.

2. Nerūkykite

Rūkymas skatina raukšlių atsiradimą, siaurina kraujagysles odos sluoksniuose, oda pasidaro labai blyškios spalvos. Rūkymas taip pat kenkia natūraliam kolageno ir elastano gaminimui, kuris atsakingas už odos stiprumą ir elastingumą. Mesti rūkyti, tai pats geriausias būdas pagerinti savo veido odos išvaizdą ir apsaugoti ją nuo odos vėžio.

3. Rūpinkitės veido oda kasdien tiek ryte, tiek vakare

Patarimai: Karštas vanduo pašalina aliejus iš jūsų odos. Būkite duše ar vonioje kuo trumpiau, naudokite šiltą o ne karštą vandenį. Venkite muilų, kurių sudėtis įtartina, rinkitės tik natūralias kūno plovimo priemones. Nuplovus odą, ją gerai nusausinkite ir patepkite kremu.

4. Valgykite tik sveiką maistą

Sveika mityba gali padėti ne tik gerai savijautai, bet ir odos grožiui. Valgykite daug daržovių ir vaisių, gerkite daug vandens. Pakeiskite greitą maistą į subalansuotą maisto pakaitalą, kuris aprūpins jūsų organizmą visai reikiamais mineralais ir vitaminais.

5. Valdykite stresą

Nekontroliuojamas stresas kenkia odos išvaizdai, atsiranda daugybė odos problemų. Valdykite stresą, gerai išsimiegokite, mažinkite darbų sąrašą, darykite tai kas jums teikia džiaugsmą.

6. Tai pagrindinis odos puoselėjimo uždavinys tai kokybiška natūrali kosmetika veidui

Livioon kompanija pristato veido priežiūros liniją, pagamintą iš natūralių produktų, kuri stabdo odos senėjimo procesus, skatina natūralų kalogeno gaminimą ir odos atsinaujinimo procesus. Saugokite ir puoselėkite savo veido odą su natūraliais Livioon produktais.

Šviesinantį poveikį turinti natūrali dantų pasta

Juoda dantų pasta su natūralia aktyvuota anglimi.

Krepšelis